O nas

Joanna- Dietetyczka, medalistka mistrzostw Polski w aerobiku sportowym


Dariusz- Ekspert ds. żywienia, wielokrotny mistrz Polski w Kulturystce

 

Joanna Brzezińska

Zaczęłam od niezbyt popularnego w Polsce aerobiku sportowego. Reprezentowałam w tej dyscyplinie moją uczelnię. Wcześniej były szkoły tańca, teatr muzyczny w Gdyni, taniec współczesny kobiet i balet. Tancerką jednak ostatecznie nie zostałam. Zawsze kręcił mnie aerobik, dlatego z castingu dostałam się do pierwszego klubu fitness, który powstał w Trójmieście. W sumie przeszłam przez wszystkie techniki aerobiku. Skończyłam także szkołę pilatesu w Londynie. Później zrobiłam specjalizację z zakresu dietetyki na SGGW.

Dariusz Brzeziński

Mój wujek ćwiczył na siłowni i nieźle przy tym wyglądał, więc stał się moją pierwszą inspiracją. Jako kilkuletni chłopiec nie mogłem jeszcze brać udziału w takich zajęciach, więc zacząłem od wioślarstwa. Potem uprawiałem zapasy, pływanie, a na końcu doszedłem do kulturystyki. Kilka razy zdobyłem mistrzostwo Polski w kulturystyce klasycznej i fitnessie sylwetkowym oraz udało mi się jako amator zdobyć drugie miejsce w Biegu Niepodległości w jeździe na rolkach na 10km. Do dziś amatorsko startuję w zawodach kolarskich MTB oraz próbuję swoich sił w boksie.

 

Pracujemy z gwiazdami.

Doświadczenie trenerów personalnych i dietetyków sprawiło, że powstały nasze autorskie programy. Treningowy, czyli Fit&Slide- tu wykorzystywany jest ruch poślizgowy stosowany głownie w rehabilitacji, oraz żywienia Fit&Eat. Zakłada on komponowanie posiłków dla klientów. Zapewniamy kompleksową opiekę: ćwiczenia i dietę- początki był bardzo trudne, ale daje nam to teraz wiele satysfakcji. W gąszczu informacji w internecie trudno znaleźć to, czego tak naprawdę potrzebujemy. Od nas można otrzymać kompleksową pomoc. Z tej pomocy korzystają gwiazdy. Pierwszym naszym klientem był Borys Szyc, przygotowujący się wówczas do roli w "Wojnie polsko-ruskiej" . Mieliśmy trzy miesiące i Borys musiał ćwiczyć sześć razy w tygodniu. Uświadomiliśmy sobie, że nie będzie miał głowy do przygotowania posiłków, dlatego robiliśmy to za niego. Tak powstał pomysł na Fit&Eat. Doradzaliśmy także Pawłowi Małaszyńskiemu przed "Misją Afganistan", czy Dawidowi Ogrodnikowi, który musiał mocno schudnąć przed zdjęciami do filmu "Chcę się żyć". Z nami współpracowali też Antoni Pawlicki, Aleksandra Hamkało, Karolina Gruszka, Tomasz Schuchardt, Justyna Suwała, Mateusz Kościukiewicz, Sebastian Łach, Agnieszka Podsiadlik, Paweł Rurak-Sokal, Julia Pogrebińska, Agata Młynarska, Patrycja Markowska czy Krzysztof Ibisz. Przygotowaliśmy również mistrzów sportu: w boksie- Przemysław Saleta, KSW- zawodników Piotra Jeleniewskiego, wioślarstwo- Złote medalistki olimpijskie: Edyta Dzieniszewska i  Agnieszka Kobus, kolarzy- Mistrz Polski Robert Duda i Cezary Zamana, triathlon- Maria Cześnik, Mateusz Rak, Tenis ziemny- Trenerzy Andrzej Sikorski, Krystian Pfeiffer, Kulturystyka i Fitness- Paweł Brzózka, Katarzyna Michniewska, Rafał Ćwiekliński.

 

Czas na zmiany

Chcieliśmy dalej dzielić się swoją wiedzą i dlatego powstała Gazeta "Czas Na Fitness" i program w TVN Meteo Active "Czas Na Zmiany". Uczestnicy przechodzą dwumiesięczne metmorfozy. Pomagamy ich schudnąć i uzyskać wymarzona sylwetkę, ale także poprawić stan zdrowia. Pojawiła się osoba z cukrzycą typu drugiego, dziewczyna cierpiąca na zespół policystycznych jajników, osoba ze stwardnieniem rozsianym czy niedoczynnością tarczycy. Chcemy aby nasza wiedza była przydatna i praktyczna. Jeśli chcecie zobaczyć nasze nowe projekty i materiały zapraszamy Was na naszego facebook'a 

 

Życzymy Wam powodzenia
Joanna i Dariusz Brzezińscy

Fit & Eat

Ostatnio dodane artykuły