Dieta Brzezińskich

Przyszedł Czas na Twoją zmianę !!

Wiemy jak trudno jest zmienić swoje nawyki żywieniowe, a jeszcze trudniej zastosować wiedzę, którą się posiada. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie całoroczny system żywieniowy.

Jesteś pod naszą opieką!!

Otrzymujesz od nas indywidualną opiekę dietetyka, który pomoże Ci dobrać indywidualną dietę, odpowie na pytanie w razie wątpliwości i będzie czuwać nad Twoimi efektami.

Dieta jest indywidualnie opracowywana przez nasz zespół biorąc pod uwagę: Twój wzrost, wagę obecną, wagę docelową, BMI, aktywność fizyczną i cel. Więc od teraz Twój efekt jest w naszych rękach.Jesteśmy z Tobą codziennie!!

Co drugi dzień otrzymujesz od nas maila z informacją, że na Twoim koncie znajdują się kolejne dni diety. Każdy dzień jest podzielony na 6 posiłków, plus porcja edukacji, która pozwala Ci świadomie korzystać z diety, oraz filmiki z przygotowania posiłku lub poradą kulinarną przygotowaną przez nasz zespół HWS FOOD.

Bądź aktywny to się opłaca!!

Na Twoim koncie możesz prowadzić swój dziennik aktywności, coś w rodzaju FitBloga. Dzięki czemu obserwujemy Cię i wiemy, że działasz. Dzielenie się wiedzą i opisywanie swojego nastroju pomaga Tobie lepiej się zorganizować i zmotywować do działania, nawet gdy masz gorszy dzień. A dla osób, które Cię czytają jesteś inspiracją i mogą się z Tobą identyfikować.

Zacznij prowadzić swój FitBlog
Teraz wystarczy, że się ZAREJESTRUJESZ i pobierzesz swoje 2 dni DARMOWEJ indywidualnej diety.
Już dość poszukiwań, Twój efekt jest od teraz w naszych rękach.
J.D. Brzezińscy wraz z zespołem HWS


Zaczynajmy!