Joanna i Dariusz Brzezińscy ekspertami Spersonalizowanego Programu Zarządzania Wagą

2015-01-01

Joanna i Dariusz Brzezińscy ekspertami XL-S Medical Spersonalizowanego Programu Zarządzania Wagą.

Spersonalizowany Program Zarządzania Wagą to inicjatywa edukacyjna skierowana do kobiet, które chcą świadomie zarządzać swoją wagą, a przez to zdrowiem i życiem. Jego celem jest przekazanie wskazówek dotyczących indywidualnego rozpoznawania przyczyn nadwagi i otyłości oraz przekazywanie treści edukacyjnych dotyczących diety, aktywności fizycznej oraz wyrobów medycznych wspomagających walkę ze zbędnymi kilogramami. Jako eksperci Spersonalizowanego Programu Zarządzaniu Wagą, Joanna i Dariusz Brzezińscy pomagają Polkom w diagnozowaniu przyczyn problemów z wagą i doradzają jakie zalecenia dietetyczne oraz aktywność fizyczną należy wcielić w życie, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Są współautorami i komentatorami raportu z badania „Polki o odchudzaniu” zrealizowanego przez TNS OBOP na zlecenie marki XL-S Medical.  Według tego badania najczęściej podawaną przyczyną problemów z wagą jest słabość do słodyczy (35%), a w dalszej kolejności: brak ruchu (27%), podjadanie między posiłkami (26%) i nieregularne jedzenie (23%).

Więcej porad ekspertów znajduje się na stronie www.programxlsmedical.pl. Za jej pośrednictwem można również skonsultować swoje problemy w walce ze zbędnymi kilogramami korzystając z zakładki: Zapytaj eksperta.

XL-S Medical to innowacyjna linia wyrobów medycznych, pochodzenia naturalnego, wspomagających odchudzanie, dostępna w aptekach, o potwierdzonej klinicznie skuteczności, nie powodująca skutków ubocznych. Składają się na nią 3 produkty:

 

  • XL-S Medical Fat Binder – naturalny preparat wiążący tłuszcze. Zawiera Litramine®, kompleks błonnika pochodzenia roślinnego, substancję wiążącą tłuszcze o skuteczności potwierdzonej klinicznie oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D i E). Preparat XL-S Fat Binder zapobiega wchłanianiu aż do 27% tłuszczów z pożywienia, a następnie uzupełnia witaminy rozpuszczalne w tłuszczach w organizmie.
     
  • XL-S Medical Carb Blocker – naturalny preparat blokujący wchłanianie węglowodanów. Zawiera PhaseLite® , silnie skoncentrowany kompleks glikoproteinowy pochodzenia roślinnego (bez modyfikacji genetycznych), który zmniejsza wchłanianie do 66% węglowodanów w typowym posiłku zawierającym 600 kalorii.


XL-S Medical Appetite Reducer – naturalny preparat do kontroli apetytu, zmniejszenia uczucia głodu i wewnętrznego przymusu jedzenia. Zawiera Redusure™, specjalistyczny, silnie pęczniejący kompleks błonnika pokarmowego rozpuszczalnego w wodzie, który pęcznieje, zwiększając swoją objętość 50-krotnie. Kontroluje apetyt i uczucie głodu, zwiększając przyjemne uczucie sytości.

Fit & Eat

Ostatnio dodane artykuły